VŠETKO O DOPRAVE

Našou prioritou je doručenie našich produktov k Vám v čo najkratšom čase a v tej najvyššej kvalite, aby ste si ich mohli vychutnať. 

Preto sa snažíme všetko správne a kvalitne zabaliť a rovnako si priplácame prioritu doručenia do 24 hodín.

RÝCHLE DORUČENIE

Objednávky prijaté do 10:00 odosielame vačšinou v ten istý deň s doručením nasledujúceho dňa do 18:00. 

Vaša objednávka je do prepravnej spoločností zaradená ako prioritný balík, za čo naša spoločnosť pripláca prepravcovi a je doručená nasledujúci deň max do 18:00 hod. V priemere k Vám cestuje balík 15 hod od odoslania. 

POZOR!!! Neodosielame v piatok, iba v pondelok až štvrtok. 

Objednávky prijaté v štvrtok po 10:00 sú odosielané v pondeľok nasledujúci týždeň. 

V prípade záujmu nás môžte telefonicky kontaktovať a za príplatok 3,90 Eur Vám vieme tovar poslať v piatok so sobotným doručením. (POZOR: platí len pre mestá kde je depo. BA, BB, KE, ZA, TN, NR, PP, RS, TT, PO, DS, HU, RK, PD, NZ, MT, LE, SE, GA, ZV, SC. )

Garantujeme kvalitu prepravovaného tovaru do 48 hod. V prípade nedoručenia z dôvodu pochybenia prepravcu, máte nárok na vrátenie celej sumy zakúpeného tovaru, alebo nárok na odoslanie nového tovaru. 

BEZPEČNÉ BALENIE.

Pripomíname, že všetky produkty ktoré predávame, su zrejúce alebo korenené, tým nepodliehajú rýchlej teplotnej skaze. V teplých mesiacoch produkty balíme do balení vhodných na prepravu chladených potravín ako je izotermická fólia alebo izotermická krabica s chladiacou vložkou s udržatelnosťou teploty do 48 hod. Vačšina produktov je vákuovo balená, čo ešte viac chráni produkt pred jeho znehodnotením a predlžuje jeho záruku. Nasledne je z našej strany ešte priplácana doprava s prioritným doručením do 24 hod. Produkty k Vám cestujú od odoslania k doručeniu v priemere 15 hod kvalitne zabalené. 

1 – Osobný odber na prevádzke ( Žilina) 

2 – Doprava DPD 

  • Cena za dopravu na Slovensku je 5,9 EUR s DPH 
  • Termín doručenia max do 48 hodín od objednávky. Tovar odosielame v pracovných dňoch od PONDELKA do  ŠTVRTKA, v piatok tovar neodosielame, aby nedošlo k znehodnoteniu počas víkendu.
  • Pri nákupe nad 50 EUR na Slovensko doprava zdarma.    

3 – Dopravu do Českej republiky zo Slovenska realizujeme prostredníctvom služieb prepravenej spoločnosti DPD. 

  • Cena za dopravu do Českej republiky je 7,9 EUR s DPH 
  • Pri nákupe nad 50 EUR do Českej republiky doprava zdarma

4 – Platba

  • Pri platbe na dobierku je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou (každý kuriér je vybavený platobným terminálom).
  • Zásielku môžete sledovať na internetových stránkach www.dpd.sk, v deň odoslania Vám príde sms alebo mail s číslom balíka.