Zobrazených 1–18 z 203 výsledkov

 • Manchego PDO

  Manchego PDO

  5.29€ / 100g

  Manchego PDO je syr vyrobený v regióne La Mancha v Španielsku z mlieka oviec plemena Manchego. Patrí medzi najslávnejšia španielske syry.

 • Kaltbach Creamy

  Kaltbach Creamy & Tasty

  5.29€ / 100g

  Kaltbach Creamy & Tasty je úžasný polotvrdý syr zo Švajčiarska. Zreje v pieskovcových jaskyniach v Kaltbachu, 15m pod povrchom sa nachádzajú vynikajúce stabilné teplotné a klimatické podmienky.

 • Abondance syr

  Abondance AOP Reserve

  5.29€ / 100g

  Abondance Reserve AOP je jeden z najslávnejších francúzskych syrov. Začal sa vyrábať už v 11. storočí v opátstve Abbaye v údolí Abondance.

 • Piave Vecchio

  Piave Vecchio

  4.69€ / 100g

  Piave je taliansky syr vyrábaný z pasterizovaného kravského mlieka pomenovaný po rieke Piave. Keďže Piave má chránené označenie pôvodu (Denominazione di Origine Protetta alebo DOP), jediné „úradné“ Piave sa vyrába v oblasti Dolomity v provincii Belluno v najsevernejšom cípe regiónu Veneto.

 • L'Etivaz

  L’Etivaz AOP Swiss

  6.69€ / 100g

  Exkluzívny tvrdý švajčiarsky syr vyrábaný z čerstvého nepasterizovaného kravského mlieka. Vyrába sa iba v čase od mája do októbra v nadmorskej výške od 1200-2200 mnm.

 • -19%
  Kozí syr s talianskymi bylnkami

  Kozí s talianskymi bylinkami

  4.89€ 3.91€ / 100g

  Kozí syr s talianskymi bylinkami je vyrobený zo 100% čistého kozieho mlieka, ochutený o talianske bylinky, ktoré mu zabezpečujú výborné spojenie jemnej chute syra s nádychom talianska.

 • Kozí s chilli

  Kozí s chilli

  4.89€ / 100g

  Kozí s chilli je kozí syr ochutený o pikantnú zmes chilli, nazývanú aj Sambal, ktorá pôvodne pochádza z Indonézie. Zreje 2 mesiace, je lisovaný, a obalený do parafínového vosku ako kravské syry typu Gouda.

 • Novinka

  Kozí syr s modrou plesňou

  4.89€ / 100g

  Exkluzívny Holandský kozí syr , ktorý je počas svojho zrenia prepichovaný ihlicami so spórami plesne Penicillium, ktorá spôsobuje jeho modré žilkovatenie.

 • Parmigiano Reggiano

  Parmigiano Reggiano PDO

  4.79€ / 100g

  Parmigiano Reggiano DOP alebo parmezán, je tvrdý kravský syr z Talianska s históriou až do stredoveku. Názov parmezán sa často používa na rôzne simulácie tohto syra, aj keď je to zakázané. Pravý parmezán má chránené označenie pôvodu. Vyrába sa len v provinciách Parma, Reggio Emilia, Bologna (oblasť západne od rieky Reno), Modena a Mantua v…

 • -19%
  Blue Stilton

  Blue Stilton PDO

  4.29€ 3.43€ / 100g

  Blue Stilton je jeden z najznámejších anglických syrov a taktiež jediný, ktorý získal chránené označenie pôvodu PDO. Syr Stilton sa môže vyrábať iba v troch krajoch a to Derbyshire, Notthinghamshire a Leicestershire.

 • Alta Badia altoadige
  Novinka

  Alta Badia ALTO ADIGE

  4.89€ / 100g

  Alta Badia je pikantný taliansky horský syr. Chuť je príjemná, korenistá a plná. Alta Badia se pripravuje z pasterizovaného kravského mlieka.

 • -20%
  Fourme d'Ambert

  Fourme d’Ambert AOP

  3.89€ 3.11€ / 100g

  Fourme d’Ambert (alebo jednoducho Ambert), ktorý sa vyrába v regióne Auvergne, je jedným z najstarších francúzskych syrov, ktorý sa datuje od rímskej okupácie pred takmer 1 000 rokmi.

 • PROTEÍNOVÁ DEBNIČKA s červeným nealkoholickým vínom

  48.90€

  Obsahuje: + 1 x Víno PIERRE CHAVIN Merlot + 2 x 80 g Syr –  Old Rotterdam kozí, Kozí s paradajkami a olivami, Kozí s talianskymi bylinkami, Kozí s koriandrom a senovkou alebo Kozí s chilli , + 1 x salámka – Chiapella Barolo s červeným vínom, Chiapella s lieskovými orechami, Chiapella s pistáciami, Chiapela…

 • MASOHERE Sušené BILTONG hovädzie mäso Originál

  5.90€

  Okrem výberového hovädzieho mäsa, korenia a štipky soli v ňom nenájdete nič iné. Ide o 100% prírodné, ručne krájané mäso, ktoré je šľachtené už od roku 2011.

 • FRUTREE Zmes sušeného ovocia – datle, marhule, slivky, figy

  3.90€

  Mix sušeného ovocia je zmes odkôstkovaných sušených marhúľ, sušených sliviek, sušených ďatlí a sušených fíg.

 • DUCS de GASCOGNE Diviačia terinka s brusnicami

  4.60€

  Terinka z diviačieho mäsa je plná lahodných chutí a kontrastov jemného, ale aromatického mäsa a sladkokyslých brusníc.

 • DUCS de GASCOGNE Jelenia terinka s Armagnacom

  4.60€

  Divoká chuť zveriny tentoraz v podobe nahrubo mletej paštéty (terinky) z Francúzska. Jelenie mäso je skvele doplnené najstarším francúzskym (možno aj celosvetovým) vínnym destilátom.

 • Colussi krekry

  3.19€

  Krekry posypané sicílskou soľou, čím sú jedinečné a moderné. Vyrobené pomalým kysnutím 22 hodín, Colussi naznačuje serióznosť a kvalitu, ako aj dokonalý kreker.

End of content

End of content