Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

 • Chateau Rúbaň Mília 2022

  14.95€

  Víno sýtej žlto-zelenej farby po okrajoch so zlatou iskrou. Vôňou pripomína širokú paletu zrelého exotického ovocia so stopou kvitnúcej ruže a muškátových tónov.

 • ALSACE TRIMBACH Riesling 2020

  22.90€

  Odrodové, príjemne suché, francúzske víno ukazuje v pohári nádherne výrazné tóny pomarančov, hrozienok, sliviek a limetiek. Nechýbajú ani náznaky iného ovocia.

 • Borgo Scopeto – Chianti Classico DOCG 2019

  17.95€

  Víno zrelo jeden rok v dubových sudoch a následne 6 mesiacov vo fľaši. Víno rubínovej farby s intenzívnym buketom. Nasládlé tóny bobuľového ovocia, sprevádzané vanilkou a čokoládou. V chuti veľmi elegantné, plne štrukturované, harmonické taníny s dlhou a príjemnou dochuťou.

 • Rizling rýnsky Šarkaperky 2021 suché

  14.60€

  Skalnaté žulové podložie a južný slnečný svah dodali vínu elegantnú broskyňovú vôňu a mineralitu. Chuť je plná s medovo-ovocnými tónmi. Zrením jeho kvalita narastá.

 • Pecorino Terre di Chieti IGT 2019, Caleo

  8.95€

  Víno vyrobené z hrozna Pecorino, má žltú farbu so zelenými odleskami. Vôňa je nezameniteľná a bezprostredná, s intenzívnym dojmom bieleho dužinatého ovocia s komplexnosťou danou exotickým ovocím. Vyrába sa v provincii Chieti. Ideálne ku všetkým jedlám z rýb a bieleho mäsa.

 • Chateau Rúbaň Cabernet Blanc 2022

  12.50€

  Víno svetlo-zlatistej farby a intenzívnej ovocnej vône. V aromatike dominujú kvety ovocných drevín, zrelé žlté ovocie a nektarinky. Chuť vína je šťavnatá a ovocná so sviežou štruktúrou pikantných kyselín.

 • Chateau Rúbaň Chardonnay 2017

  Chateau Rúbaň Chardonnay 2017

  11.95€

  Víno iskrivej zelenkastej farby s odtieňom do slamovožlta. Vo vôni pripomína zmes zrelého tropického ovocia s dominantou banánu a notou agátových kvietkov, ktoré strieda harmonická stopa biskvitových tónov na pozadí s tónmi lahodnej vanilky.

 • Chateau Rúbaň Svoj Sen 2019

  Chateau Rúbaň Svoj Sen 2019

  14.99€

  Víno živej žlto-zelenej farby. Vôňa zaujme bohatou paletou tónov citrusového ovocia s nádychom zrelých marhúľ a šalvie. Dopĺňajú ju tóny pomarančovej kôry a čerstvo odtrhnutých letných hrušiek, čo potvrdzuje plná chuť v ústach po prehltnutí.

 • REPA WINERY – Dunaj OAKED 2018

  19.90€

  Dunaj nie je len európskym veľtokom, ale ozajstným velikánom spomedzi slovenských novošľachtencov. Dáva vína sýtej farby, nezameniteľnej vône a chuti, ktoré sú elegantne ovocné a zároveň podmanivo korenisté. Tento zrel celé 2 roky v použitých dubových sudoch, aby si Vás vedel podmaniť aj v ďalších rokoch, kedy sa zrením vo fľaši ešte zušľachtí.

End of content

End of content