Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • PROTEÍNOVÁ DEBNIČKA s červeným nealkoholickým vínom

  48.90€

  Obsahuje: + 1 x Víno PIERRE CHAVIN Merlot + 2 x 80 g Syr –  Old Rotterdam kozí, Kozí s paradajkami a olivami, Kozí s talianskymi bylinkami, Kozí s koriandrom a senovkou alebo Kozí s chilli , + 1 x salámka – Chiapella Barolo s červeným vínom, Chiapella s lieskovými orechami, Chiapella s pistáciami, Chiapela…

 • Chilli Mash Red Habanero 200 ml

  7.10€

  Exotická chuť tekutého chilli mashu z čerstvých červených Habanero vás bude baviť! V týchto fermentovaných papričkách skvele vynikne ich vysoká pálivosť a sladká ovocná chuť s tónmi kokosu, žltého melónu, papáje a bobuľovín.

 • Trinidad Scorpion

  Chilli Prášok Trinidad scorpion moruga 10g

  5.90€

  S touto ohnivou karibskou diablicou si vyskúšate, čo znamená dosiahnuť u chilli papričky hranicu 2 milióny na Scovilleho stupnici. Jemný namletý prášok z týchto aromatických papričiek dodá jedlu spaľujúci žiar, ktorý sa postupne rozvíja a dokáže potrápiť pekne dlhú dobu. Pokiaľ ale zastávate pravidlo, že čím pálivejšie, tým lepšie, Scorpion chilli je pre vás ako stvorené.

 • Chilli Prášok Chipotle 10g

  2.50€

  Namletý prášok z aromatických Chipotle, ktoré sú nezameniteľné pre svoju výraznú dymovú vôňu, ktorú skrátka musíte zažiť na vlastné čuchové bunky. Údenú chuť so sladkými podtónmi čokolády a orechov získavajú tieto sušené verzie plne zrelých papričiek Jalapeno vďaka pekanovému drevu, na ktorom sa údia.

 • Chilli Prášok Habanero 10g

  3.30€

  Pripravte sa na poriadnu karibskú chilli párty! Jemný mletý prášok z Habanero vás bude v slanom aj sladkom jedle baviť svojou vysokou pálivosťou a sladko ovocnou chuťou, ktorá je u čerstvých aj sušených papričiek prirovnávaná ku kokosu, žltému melónu, papáji a bobulovinám. Exotickú pikantnú iskru dodajú tiež všetkým čokoládovým a ovocným dezertom, aj marinádam na grilovanie.

 • Red Cayenne

  Chilli Mash Red Cayenne 200 ml

  7.10€

  Tekutý mash z fermentovaných čerstvých papričiek Red Cayenne sa vo vašej kuchyni stane obľúbenou súčasťou mnohých jedál, ktorým dodá strednú pálivosť, krásnu farbu a bohatú chuť chilli.

End of content

End of content