Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

 • -25%
  Gouda s chilli

  Gouda s chilli

  4.49€ 3.37€ / 100g

  Gouda s chilli je výborná gouda z Holandska, ochutená o chilli. Jemne pikantná, vyrobená z pasterizovaného mlieka.

 • Novinka

  Snowdonia Cheddar Red Devil Leicester s chilli

  9.95€

  Tento červený bochník syra v sebe skrýva ten najsmotanovejší zrelý syr čedar s diabolskou kombináciou chili a korenia. Nielen že si pochutnáte, ale ešte sa aj zahrejete.

 • Gouda sušienky z Luhačovic – s chilli

  3.49€

  Gouda sušienky s mletým mixom rôznych exotických papričiek vás len tak príjemne zaštípu. Do týchto super chrumkavých syrových sušienok bolo pridaného len toľko chilli, aby to zvládli všetci, i tí menej otrlí.

 • -12%
  Novinka

  CHIAPELLA MINI BAROT al PEPERONCINO – s chilli

  5.50€ 4.84€

  Ide o spojenie dvoch tradičných špecialít: salámy, najtypickejšieho produktu regiónu Langhe, s pikantnou chilli papričkou. Z tejto kombinácie vznikne saláma s chilli.

 • Chilli Mash Chipotle 200 ml

  8.10€

  Tekutý chilli mash z údených papričiek Chipotle je úplnou nevyhnutnosťou pre všetkých milovníkov tejto aromatickej lahôdky s sladkastou dymovou chuťou a vôňou. Zloženie: Chipotle (údené jalapeno) chilli papričky, soľ max 11,5%, kyselina octová 4-6% . Pred použitím pretrepať, po otvorení skladujte v tme pri teplote do 10°C. Výživové údaje na 100g: energetická hodnota – 114kJ/297kcal, tuky – 0,3g…

 • Chilli-Mash-Scotch Bonnet 200 ml

  7.10€

  Tekutý chilli mash z čerstvých Scotch Bonnet sa stane obľúbenou súčasťou vašej chilli výbavy. Poctivú pálivosť týchto papričiek doplňuje ich kvetinová vôňa a chuť osviežujúcich čerešní, jabĺk, marhúľ a paradajok.

 • Chilli Prášok Chipotle 10g

  2.50€

  Namletý prášok z aromatických Chipotle, ktoré sú nezameniteľné pre svoju výraznú dymovú vôňu, ktorú skrátka musíte zažiť na vlastné čuchové bunky. Údenú chuť so sladkými podtónmi čokolády a orechov získavajú tieto sušené verzie plne zrelých papričiek Jalapeno vďaka pekanovému drevu, na ktorom sa údia.

 • Birds Eye

  Chilli Prášok Birds Eye 10g

  2.50€

  Čo je malé, to je zákerné. Tak to aspoň platí u chilli papričiek. A Bird ‚s Eye nie sú výnimkou. Prezývajú ich „africký diabol“ a majú čisto pálivú chuť. Jemný prášok z Bird ‚s Eye papričiek oceníte v kuchyni ako univerzálne chilli korenie, ktoré dodá každému jedlu poctivý a intenzívny žiar.

 • Trinidad Scorpion

  Chilli Prášok Trinidad scorpion moruga 10g

  5.90€

  S touto ohnivou karibskou diablicou si vyskúšate, čo znamená dosiahnuť u chilli papričky hranicu 2 milióny na Scovilleho stupnici. Jemný namletý prášok z týchto aromatických papričiek dodá jedlu spaľujúci žiar, ktorý sa postupne rozvíja a dokáže potrápiť pekne dlhú dobu. Pokiaľ ale zastávate pravidlo, že čím pálivejšie, tým lepšie, Scorpion chilli je pre vás ako stvorené.

 • SIMÓN COLL Tmavá čokoláda 70% s chilli 200g

  SIMÓN COLL Tmavá čokoláda 70% s chilli 200g

  6.90€

  Horká čokoláda so 70% kakaa z výberových kakaových bôbov, obohatená o chilli a čierne korenie. Rozpustite ju, zmiešajte s vodou a vychutnajte si korenený čokoládový drink v starovekom aztéckom štýle.

 • MASOHERE Sušené BILTONG hovädzie mäso s Carolinou Reaper

  5.90€

  Carolina reaper – legendárna paprička, ktorá je charakteristická svojou pálivosťou. Túto extrémnu nálož štipľavosti môžete ochutnať v kombinácii s prvotriednym sušeným hovädzím mäsom.

 • Chilli Mash Carolina Reaper 100 ml

  8.70€

  Tekutý chilli mash z čerstvých najpálivejších papričiek na svete, Carolina Reaper, ktorý uspokojí aj tých najotrlejších milovníkov chilli. Okrem spaľujúceho žiaru prekvapujú tieto papričky tiež svojou sladkou ovocnou chuťou s príjemnými podtónmi čokolády, čerešní a škorice.

 • Chilli Mash Green Jalapeno 200 ml

  7.10€

  Tekutý chilli mash zo zelených papričiek Green Jalapeno. Zelené Jalapeno sú nedozreté a viac pálivé ako tie červené. Ich stredne vysoká pálivosť ponúka v kuchyni univerzálne využitie.

 • Naga But Jolokia

  Chilli Mash Naga Bhut Jolokia 100 ml

  8.10€

  Tekutý chilli mash z čerstvých papričiek Naga Bhut Jolokia vás omráči nielen svojou vysokou pálivosťou, ale aj sviežou ovocnou chuťou, ktorá u týchto papričiek pripomína zelené jablká a marhule.

 • Red Cayenne

  Chilli Mash Red Cayenne 200 ml

  7.10€

  Tekutý mash z fermentovaných čerstvých papričiek Red Cayenne sa vo vašej kuchyni stane obľúbenou súčasťou mnohých jedál, ktorým dodá strednú pálivosť, krásnu farbu a bohatú chuť chilli.

 • Chilli Mash Red Habanero 200 ml

  7.10€

  Exotická chuť tekutého chilli mashu z čerstvých červených Habanero vás bude baviť! V týchto fermentovaných papričkách skvele vynikne ich vysoká pálivosť a sladká ovocná chuť s tónmi kokosu, žltého melónu, papáje a bobuľovín.

 • Chilli Mash Trinidad Scorpion Moruga 100 ml

  8.40€

  Tekutý chilli mash z aromatických čerstvých papričiek Trinidad Scorpion Moruga, ktorých extrémna pálivosť sa postupne rozvíja a dokáže potrápiť pekne dlhú dobu. Záležitosť, ktorá poteší všetkých vyznávačov ohnivého pekla.

End of content

End of content