Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • GENTLEJAM Putňova brusnica 250g

  23.50€

  Omáčka, ktorá nemôže chýbať na žiadnom stole. Spojenie brusníc, jedlých gaštanov, bourbon vanilky, borievok a šesťputňového vína vytvorilo unikátnu brusnicovú omáčku.

   

 • GENTLEJAM Rozmarná malina 250g

  23.50€

  Použitím rozmarínu v kombinácií s malinami, bourbon vanilkou a pravým kubánskym rumom sa vytvorila božská chuť toho džemu, ktorému určite nepoviete nie.

   

 • GENTLEJAM – Jackova Jahoda

  25.90€

  Džem je výnimočný svojou netradičnou whisky vôňou, ktorá krásne celý produkty dotvára. Spojenie chuti jahôd a rebarbory, je doladená chuťou BIO bourbon vanilky z Madagaskaru a na záver všetko vylaďujde Jack Daniels Single Barrel – Tennessee whisky, ktorá ešte pred umiestnením do čerstvo vypálených dubových sudov prekvapkáva kvapku po kvapke tri metre hrubou vrstvou dreveného uhlia. Džem je sladší, a to aj po samotnej whisky, ktorá je príjemná, s citrusovým nádychom a cereálnou sladkosťou. Džem je menej alkoholický, s jemne hustou konzistenciou.

 • GENTLEJAM – Marhule v Karibiku

  25.90€

  Džem v ktorom je použitý karibský rum s pomarančovou príchuťou. Je osviežujúci, s citrónovou kôrou a šťavou z tonka fazuľou, ktorá sa u nás až tak bežne nepoužíva. Džem je jemne hustý a sladší.

 • GENTLEJAM Ľadová kráska 250g

  18.50€

  Džem s jazmínom? Áno, presne taký je tento džem. Jazmín v kombinácií s čiernymi ríbezľami a jemným ľadovým červeným vínkom odrody Alibernet vám prinesie zážitok z chutí, na ktorý budete ešte dlho spomínať.

   

 • GENTLEJAM Medvedia túžba 250g

  19.50€

  Okúzľujúca chuť sladkých čučoriedok v kombinácií s portským vínom, škoricou a klinčekmi vo vás zanechá pocit, po ktorom bude neprestajne túžiť.

   

End of content

End of content