Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

 • Piave Vecchio

  Piave Vecchio

  4.69€ / 100g

  Piave je taliansky syr vyrábaný z pasterizovaného kravského mlieka pomenovaný po rieke Piave. Keďže Piave má chránené označenie pôvodu (Denominazione di Origine Protetta alebo DOP), jediné „úradné“ Piave sa vyrába v oblasti Dolomity v provincii Belluno v najsevernejšom cípe regiónu Veneto.

 • Parmigiano Reggiano

  Parmigiano Reggiano PDO

  4.79€ / 100g

  Parmigiano Reggiano DOP alebo parmezán, je tvrdý kravský syr z Talianska s históriou až do stredoveku. Názov parmezán sa často používa na rôzne simulácie tohto syra, aj keď je to zakázané. Pravý parmezán má chránené označenie pôvodu. Vyrába sa len v provinciách Parma, Reggio Emilia, Bologna (oblasť západne od rieky Reno), Modena a Mantua v…

 • Pecorino s hľuzovkou čiernou

  Pecorino s hľuzovkou čiernou

  7.99€ / 100g

  Moliterano al Tartuffo – Pecorino s hľuzovkou čiernou je exkluzívne pecorino zo Sardínie. Tento ovčí syr je skutočná lahôdka ochutená ešte väčšou gurmánskou špecialitou, hľuzovkou čiernou.

 • Maschio dei Cavalieri Prosecco Treviso DOC

  13.50€

  Prosecco Treviso DOC z hrozna Glera je elegantné, svieže šumivé víno slamovozelenej farby s jednoduchými arómami ako jablko, hruška, biela broskyňa, mandľový kvet.

 • Brilla Prosecco Extra Dry DOC

  15.90€

  Osviežujúco krehké prosecco s jemným perlením, svetlo slamovo žltej farby. Jemný a komplexný buket s ovocnými tónmi pripomínajúci broskyňu a zelené jablko so sekundárnymi tónmi akácie a orgovánu.

 • Pecorino Terre di Chieti IGT 2019, Caleo

  8.95€

  Víno vyrobené z hrozna Pecorino, má žltú farbu so zelenými odleskami. Vôňa je nezameniteľná a bezprostredná, s intenzívnym dojmom bieleho dužinatého ovocia s komplexnosťou danou exotickým ovocím. Vyrába sa v provincii Chieti. Ideálne ku všetkým jedlám z rýb a bieleho mäsa.

  
  
 • Maschio dei Cavalieri Prosecco Valdobbiadene Rive di Colbertaldo DOCG

  16.99€

  Rive di Colbertaldo je vlajkovou loďou Maschio Dei Cavalieri. Jedno z najchutnejších prossec, ľahké, ovocné, jemne citrusové.

 • Picco Del Sole – Cannonau di Sardegna

  10.95€

  Typická sardínska červená s hlbokou rubínovou farbou a chuťou prekypujúcou zrelým ovocím a nádychom sladkého korenia. Dobrá kyslosť, jemné taníny a vyvážený, perzistentný záver.

  
  
 • Rossini Candonga

  9.95€

  Rossini sa skladá zo šumivého vína Brut a šťavy a dužiny čerstvých jahôd Candonga Top kvality. Osviežujúci aperitív pre svoju jedinečnú, čerstvú jahodovú vôňu a počiatočnú jemnosť na podnebí, vyváženou ideálnou kyselinou na povrchu. Najlepšie podávajte vychladené.

 • Maschio dei Cavalieri Prosecco Valdobbiadene Superiore DOCG

  14.95€

  Toto šumivé víno zo svahov Treviso DOCG, historickej a prestížnej oblasti Prosecco, zvyšuje výnimočnosť a jemnosť, ktorá je symbolom vrchov Valdobbiadene.

 • Stelvio

  Stilfser DOP Stelvio

  4.49€ / 100g

  Stelvio alebo Stilfser sa vyrába po stáročia v oblasti národného parku Stelvio, podľa niektorých svedectiev od roku 1700, keď ho miestna populácia používala ako prostriedok na vyjednávanie.

 • Primitivo del Salento Varvaglione

  12.90€

  Víno rubínovo červenej farby s pôvabnou vôňou prezretých sliviek a jahôd. V chuti ľahké triesloviny a vanilka. Toto Primitívo vyzrievalo 12 mesiacov v barikových sudoch (americký dub).

End of content

End of content